EST RU
Frédéric Chopin

22 jaanuaril, teisipäeval, kell 17.00, Narva Muuseumi Kunstigaleriis (Vestervalli, 21) toimub pühendatud F.Chopini loomingule kontsert seeriast „Kunstide risttee”.
Kontserdid sellest tsüklist, traditsiooniliselt, mahutavad erinevaid kunstiliike (maalikunst, muusika, poeesia, tants, performance, teater) ja on ühendatud ühise teemaga.
Kontserdil saab tutvuda F.Chopini portreedega, mida joonistasid ja maalisid kunstnikud erinevatel aegadel. Vitali Kuznetsovi originaalne töö on välja võetud Narva muuseumi Kunsti fondist. Kontserdi juhatab sisse lühiülevaade helilooja loomingust. 
Selle ürituse temaatika tsüklist „Kunstide risttee” ei ole juhuslik. 2 veebruaril 2014 Narvas algab X Rahvusvaheline Chopini konkurss. Sellel Juubeli võistlusel tulevad näitama oma meisterliikkust 61 noort pianisti 14 riigist: Eesti, Poola, Leedu, Läti, Taani, Venemaa, Ukraina, Valgevene, Armeenia, Asrbaidžan, Türgi, Egiptus, Hiina, USA. Konkursi pidamise  esimesest aastast tänapäevani osalejate arv on ületanud 500 noort muusikut 23 riigist. Konkursi hindab rahvusvaheline žürii, mille koosseisus on tuntud pedagoogid-muusikud, Muusika Akadeemiate ja konservatooriumite õppejõud. Narva õpilased ja õpetajad on alati olnud aktiivsed konkursi osavõtjad ja väärikad Eesti Vabariigi esindajad. Mittu korda nad on saavutanud diplomeid ja laureaate tiitleid selles suures ja juba väga tuntud konkursis, millest on saanud meie linna visiit kaart.
F.Chopini ja teiste heliloojade muusikaga konkursi programmist Narva linna elanikud saavad tutvuda Kunsti Galeriis.

Kontsertsarja „Kunstide risttee“ toetab Eesti Kultuurkapital.

Musikalsed kingitused

Kas olete kunagi leidnud kingitusi kuuse all?  Aga võib olla teil õnnestus näha päkapikuorkestri Uue Aasta ööl?  Head sõbrad Lastekeskusest „Lad” kohtasid neid muinasjututegelasi ja said muusikakingitusi Narva Muusikakoolis Jõulukontserdil. Uue Aasta kompositsioonid olid võrratud! Väikesed kitarristid olid tõepoolest päkapikude moodi - punased mütsikesed neile nii sobisid! Viiuldaja Diana Semibratova esitas „Kuuse laulu”.  Nukude tants oli tõepoolest pärit  muinasjutust – seda esitas Tanja Semjonova ja Ilja Sobolevi duett. Natalja Zrajeva (viiul) ja Sofja Kornejeva (klaver) mängisid säravalt. Jõuluvana kingikottis kuulajad leidsid veel paar mänguasja: puuhobuke, konn, tinasõdurid . Kuid tegelikult need on selliste nimetustega kuulsad muusikateosed, mida mängisid Angelina Andrejeva, Dima Mozgovoi ja Kristjan Tšasovskihh.
Paar päeva hiljem Narva Muusikakooli õpilased tulid külla oma kontserdiga  mudilaste keskusesse „Matveika”. Peale muusikat noored kuulajad said tutvuda N.Migunovi, S.Tšernõi, M.Požarovi, S.Mihhalkovi, A.Bloki, S.Gorodetski luuletustega.
Head Uut Aastat teile soovivad väikeste muusikute tublid õpetajad: S.Voronova, I.Jakovleva, N.Fjodorova, J.Laknovskaja, I.Meštšerjakova, I.Kosova, N.Rodionova.

Natalja Rodionova

Hea muusika kontsert

Laupaeval, 22.detsembril, toimus Kultuurikeskuse "Geneva" kammersaalis "Hea muusika kontsert".

Ürituses osalesid Narva Muusikakooli pedagoogi Aksel Svenssoni (trompet), Boriss Paršini (saksofon) ja Jelena Juzviku (vokaal) klasside õpilased. Kontserdi kava raames kõlas erinevaid muusikastiile ja -suundi.


     
VANEMATELE

Õpilaste vastuvõtukord:
Vastuvõtmise, huv ikoolist väljaarvamise ja huvikooli lõpetamise tingimused ja kord

Blanketid:
Avaldus
Muusikakooli lõputunnistus
Hinneteleht
Teenustasu enammakse/vigase makse tagastamise taotlus
Taotlus teenustasu ümberkandmisele teisele viitenumbrile

Õppetasu:
Õppetasu

Tunniplaan:
Eriala õpetajate tunniplaanid
Teoreetiliste ainete tunniplaan


KASULIK

Koolivaheaeg 2013/2014. õ.a.
» 19.10 - 27.10
» 21.12 - 05.01
» 03.02 - 07.02
» 18.03 - 23.03
» 09.06 - 31.08

Puhkepäevad 2013/2014. õ.a.
» 01.01 - Uusaasta
» 24.02 - Iseseisvuspäev
» 18.04 - Suur Reede
» 01.05 - Kevadpüha
» 23.06 - Võidupüha
» 24.06 - Jaanipäev
» 20.08 - Taasiseseisvumispäev
» 24.12 - Jõululaupäev
» 25.12 - Esimene Jõulupüha
» 26.12 - Teine Jõulupüha

 

Besucherzahler mail order russian
счетчик для сайта

АRHIIV:

November
Detsember 2013
Jaanuar
Veebruar
Märts
Aprill
Mai
September
Oktoober

Copyright 2007-2008 Narva Muusikakool.