EST RU

MEIE VILISTLASED

Narva Muusikakooli vilistlane, kes praegu töötab balett-kontsertmeistrina Taani Kuninglikus teatris Kopenhaagenis, Alla Alison Smith (Chekanova), esines 04.11.2014 Narva Muusikakoolis suurepärase kavaga: ta mängis baletti „Kameeliadaam” tervet klaviiri, mis on koostatud F.Chopini muusikast ja peale fantaasiat, ballaadi, poloneesi, prelüüde, noktürne, sisaldab tervet Chopini kontserti, kus Alla esitas üksinda nii soolo, kui orkestri partiid. Alla pühendas oma esinemist oma armsale Muusikakoolile ja esimesele õpetajale Iraida Jakovlevale.
Narva Muusikakooli õpilaste esinemised

Narva Muusikakooli õpilaste esinemised TÜ Narva Kolledžis (17.10.14) ja  Rahvusvahelisel arstide konverentsil (29.10.14.)


Narva Muusikakooli külastasid

2 oktoobril Narva Muusikakooli külastasid Lõuna Eesti muusikakoolide õpetajad. Narva Muusikakooli õpilased andsid väikse kontserdi nende auks. 50 õpetajat, kes olid esmakordselt meie muusikakoolis, tundsid huvi kõige vastu, mis toimub meil: õppeprogrammid, konkursid välismaal, koostöö Venemaa muusikakoolidega, töö organiseerimine suurtes kollektiivides, nagu akordeonistide orkester, džässbänd, sümfooniaorkester. Planeerisime koostööd ja ettevalmistamist ansamblikonkursiks 2016 aastal Valgas. Õpetajad külastasid tunde ja vahetasid oma muljeid kolleegidega.  


Õnnitleme!

Õnnitleme Narva Muusikakooli trompeti eriala  õpetajat Aksel Svenssonit, kes esindas Narva Muusikakooli nominatsioonis  "Parim loov õpetaja 2014"!!!


Muusikapäev paneb taas kogu Eesti kõlama!

1.oktoobril tähistab Eesti Muusikanõukogu rahvusvahelist muusikapäeva suurejoonelise kontserdiprogrammiga.
Muusikapäeval 1.oktoobril antakse ühe päeva jooksul üle 147 tasuta lühikontserdi 37 erinevas asulas ja kokku astub programmis üles rohkem kui 650 muusikut. Lühikesed 25-minutilised kontserdid on täpselt parajad muusikalised vahepalad argipäevaks, võimaldades seeläbi kontserdikülastust kõigile huvilistele.
Muusikapäeva eesmärgiks on väärtustada ja tutvustada Eesti muusikakultuuri, samas ka tutvustada Eesti muusikuid ja nende elukutset. Muusikapäeva programm on heatahte projekt, kus tänu sellele, et kontserdipaigad on andnud oma ruumid kasutada ilma rahata ja ka muusikud astuvad programmis üles honoreerimata, saavad külastajad nautida head muusikat tasuta. Sel päeval saab tasuta kuulata Eesti tippkollektiive ja muusikuid nagu näiteks Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri avatud proovi dirigent Neeme Järviga, Klassikatäht Pipilota Neostuse, Marten Altrovi, Marcel Johannes Kitse ja teiste solistide kontserte ja vaadata Rahvusooper Estonia teatri avatud balleti “Coppelia” proovi. Päev on täis üllatusi ja muusikat võib 1. oktoobril kohata seal, kus seda oodata ei oskaks.
Muusikapäeva märksõna “Kuula!” kutsub üles kuulama ja märkama muusikat ning helisid meid ümbritsevas keskkonnas ning mõistma, millist osa mängib muusika me igapäevases elus. 
Päevased üritused kulmineeruvad õhtuse muusikapreemiate tseremooniaga, kus Eesti Kultuurkapital ja Eesti Muusikanõukogu annavad üle igaaastased muusikapreemiad. Eesti Kultuurkapital annab välja üheksa preemiat ning Eesti Muusikanõukogu kolm: interpretatsiooni-, heliloomingu- ja elutööpreemia, mille väljaandmist toetavad Kaubamaja AS ja Eesti Autorite Ühing. Preemiate tseremooniast teeb otseülekande ka Eesti Televisioon (ülekanne algab 1.10 kell 19.00 ETVs).

Rahvusvahelist muusikapäeva tähistatakse ülemaailmselt 1. oktoobril. Traditsioon algatati 1975. aastal Rahvusvahelise Muusikanõukogu tollase presidendi, legendaarse viiuldaja Yehudi Menuhini eestvõtmisel, kes kutsus üles meenutama sellel tähtpäeval, milline koht on muusikal meie kultuuris ja igapäevases elus.

Täpsem programm ja lisainfo www.muusikapäev.ee või Muusikapäeva Facebooki lehelt.
Pressikontaktid:
Päevane kontsertide programm – Paula Toomel 56 158 569 paula.toomel@gmail.com
Õhtune Muusikapreemiate gala – Kadri Lassmann 527 1897 kadri.lassmann@emn.ee


     
VANEMATELE

Õpilaste vastuvõtukord:
Vastuvõtmise, huv ikoolist väljaarvamise ja huvikooli lõpetamise tingimused ja kord

Blanketid:
Avaldus
Muusikakooli lõputunnistus
Hinneteleht
Teenustasu enammakse/vigase makse tagastamise taotlus
Taotlus teenustasu ümberkandmisele teisele viitenumbrile

Õppetasu:
Õppetasu

Tunniplaan:
Eriala õpetajate tunniplaanid
Teoreetiliste ainete tunniplaan


KASULIK

Koolivaheaeg 2014/2015. õ.a.
» 18.10 - 26.10
» 20.12 - 04.01
» 14.03 - 22.03
» 04.06 - 31.08

Puhkepäevad 2014/2015. õ.a.
» 01.01 - Uusaasta
» 24.02 - Iseseisvuspäev
» 03.04 - Suur Reede
» 01.05 - Kevadpüha
» 23.06 - Võidupüha
» 24.06 - Jaanipäev
» 20.08 - Taasiseseisvumispäev
» 24.12 - Jõululaupäev
» 25.12 - Esimene Jõulupüha
» 26.12 - Teine Jõulupüha

 

Besucherzahler mail order russian
счетчик для сайта

АRHIIV:

November
Detsember 2013
Jaanuar 2014
Veebruar 2014
Märts
Aprill 2014
Mai
September 2014
Oktoober

Copyright 2007-2008 Narva Muusikakool.