EST RU
Tunniplaan 2016/17
Õpetaja Klass Päevad
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
J. Medkova
solfedžo,
muusikalugu
103 14.00-19.00 14.00-19.45 14.45-18.30 14.00-19.45 14.00-19.00  
K.Adõlin
akordion, kitarr
203    

 

    09.00-18.00
207         14.00-20.00  
O. Tsvetkov
tšello, kitarr
105 14.00-19.30 14.45-19.30 15.30-18.55 14.00-19.30 14.45-19.30  
T. Šmonina
klaver
108 14.45-20.30 15.00-18.45 14.45-17.00 12.30-19.00 14.00-17.45  
T. Nikonova
klaver
111 12.30-18.25 14.45-18.10 12.30-18.25 12.30-17.00    
T.Samsonova
viiul
201 11.30-17.45 11.30-17.45 11.00-14.00      
N. Kotsarenko
akordion
203 14.40-17.50       14.45-17.00  
L. Juzvik
akordion, kitarr
204 15.05-20.15 14.30-20.00

15.05-17.00

14.00-20.15 13.30-19.00  
309     17.00-18.30      
L. Tšumakova
akordion
205 14.00-17.45 13.15-18.35 11.30-19.15   13.15-18.15  
I. Meštšerjakova
akordion
206 14.00-19.40  

16.15-17.00 18.30-19.15

14.00-20.00

   
309     17.00-18.30    
J. Juzvik
vokaal
207   14.30-19.45 14.00-20.00 14.15-16.30   12.00-14.45
G. Dotsenko
klaver
209 14.00-19.55 14.00-20.10   14.00-20.15 14.00-19.10  
I. Vorobjova
klaver
202

14.45-15.30
17.30-18.15

16.45-19.00 17.30-19.00 14.45-16.15 16.15-17.45  
T. Tarassenko
klaver
213 15.15-19.25 15.30-19.00   14.45-19.00 15.30-18.30  
O.Sergejeva
klaver
216

14.00-17.45

16.00-18.40

14.15-17.00

14.00-19.25

14.00-17.45

 
309  

18.15-19.45

 

 

   
N.Fjodorova
klaver
217 14.00-19.45 13.15-18.15 15.30-19.00 14.00-18.45 13.45-19.45  
J. Nikitina
klaver
218 14.00-20.10 14.00-19.45   14.00-20.10 14.45-19.50  
T.Gontšarova
klaver
110 14.30-19.00     14.30-19.00    
T. Sazonova
klaver,
kontsertmeister
302

14.00-15.30
16.15-18.00
18.45-19.30

13.45-15.15
16.15-19.45

 

15.30-17.00
18.25-19.55

13.45-17.25
18.00-19.45

 
410

15.30-16.15 18.00-18.45

15.15-16.00

 

17.00-15.30 17.15-18.25

14.45-15.30 17.25-18.00  
A. Tsvetkova
klaver,
kontsertmeister
303 15.15-18.40 14.15-15.00 17.30-18.00 14.35-18.30

15.00-17.45

   
318   13.50-14.15   14.15-15.00    
105   15.15-17.30  

18.00-18.45

   
J. Sergejev
kitarr
304   13.15-20.00 14.00-20.00   13.15-19.45 08.45-15.00
O.Gedvil
klaver,
kontsertmeister
305 15.00-15.30 16.15-17.00 13.35-14.45 15.30-20.30 18.15-19.00

14.45-15.30 17.15-19.05

14.00-14.45 15.30-20.15  
407     16.15-18.15 14.00-14.45 15.30-16.15    
317 15.30-16.15 17.00-17.45 14.45-15.30 15.30-16.15 19.00-19.45

16.15-17.00

   
412 17.45-19.15    

 

14.45-15.30  
I. Ivashchenko
kontsertmeister,
üldklaver
306 14.45-16.40 17.00-17.25 14.00-17.00   14.20-14.45 15.05-15.30 16.15-17.00 19.05-19.30  
201

13.35-14.00

17.25-17.45

 

 

   
405 17.35-19.00    

 

17.00-18.20  
408 16.40-17.00 17.45-20.30   14.45-17.00 15.30-16.15 19.30-19.50  
411

14.00-14.45

17.00-17.25

 


18.20-19.05  
J.Laknovskaja
kitarr
307   14.00-19.30 14.45-20.15 13.15-19.30   09.15-14.45
L. Smirnova
klaver
308 14.45-18.30 14.45-17.45   14.45-18.10 14.45-17.45  
I. Jakovleva
klaver
310 13.45-19.00 14.30-20.10 14.45-19.10 13.45-18.10 14.45-16.40  
L. Jarovaja
klaver
311   13.15-19.45 13.15-19.00   13.15-19.45 09.00-14.00
N. Letšitskaja
klaver, üldklaver
312   14.30-20.00     13.30-19.30  
J. Tšernikova
klaver
313 14.45-19.20 14.00-19.25 14.25-19.15 14.25-19.25 14.00-19.00  
L. Homjakova
klaver
314   13.15-19.45 13.15-19.45   13.15-19.45 09.00-14.00
Т. Sokolova
klaver
315 13.15-18.55 13.15-18.10 13.15-18.30 13.15-18.30    
J. Tšurakova
klaver
316 14.45-19.00 14.45-18.15   14.00-18.15 14.45-18.15  
S. Voronova
viiul
317 14.45-18.45 14.00-18.00 14.15-19.00 14.15-19.30    
I. Kossova
viiul
318   12.00-19.00 13.30-19.45 12.00-19.00   09.00-15.15
G.Tšernjavskaja
üldklaver
319 13.30-18.40 14.30-17.55 15.30-17.55      
G. Rait
solfedžo
401 14.45-19.25 14.45-19.45 14.45-19.25 14.45-19.45    
J. Jurkevitš
solfedžo
402 14.45-19.25 14.45-20.10 16.15-20.10 14.45-19.25 14.45-19.00  
Т. Nestertšuk
solfedžo
403 15.30-19.45 14.45-19.00 15.30-19.00 14.45-19.00    
А. Bogdanova
solfedžo,
muusikalugu
405 15.00-17.00 13.15-17.00 14.00-17.00

 

   
N. Rodionova
muusikalugu,
üldklaver
406 15.30-20.35 14.45-20.35   14.45-20.10 14.00-18.45  
N. Podolskaja
koor
407 14.00-19.00 14.45-19.00 14.00-19.00 14.00-18.15    
L. Matvejeva
flööt
408   14.00-20.30  

14.00-20.30

10.15-15.30  
B. Paršin
puhkpillid
409 14.00-18.45 14.00-18.45   14.00-18.45 14.00-18.45  
I.Ten
trompet
410 14.15-19.50 14.30-18.45   14.00-18.25 14.15-18.45  
V. Dmitriev
puhk- ja löökpillid
411 14.45-19.25 14.45-17.55 14.45-17.45 14.45-18.40    
M.Nikitin
löökpillid
411         12.30-20.30 09.00-16.50
V.Stepanov
löökpillid
412   14.45-19.20 16.15-17.45 15.35-19.50 09.15-14.35
O.Smirnova
klaver
413 14.45-18.25 14.00-18.45   13.30-16.53    
A.Omel
kannel, kitarr
414 15.00-19.15 11.00-17.15   15.00-19.00 11.00-17.45
A. Repjuk
saksofon
412 13.30-19.15    

 

   
309       13.30-19.15    
409     18.45-19.30

 

12.00-13.45  
I.Galimova
kitarr
301 15.30-19.00 14.00-19.15 15.30-19.15 14.00-19.15  

 

VANEMATELE

Õpilaste vastuvõtukord:
Vastuvõtmise, huvikoolist väljaarvamise ja huvikooli lõpetamise tingimused ja kord

Blanketid:
Avaldus
Muusikakooli lõputunnistus
Hinneteleht
Teenustasu enammakse/vigase makse tagastamise taotlus
Taotlus teenustasu ümberkandmisele teisele viitenumbrile

Õppetasu:
Õppetasu

Tunniplaan:
Eriala õpetajate tunniplaanid
Teoreetiliste ainete tunniplaan

Copyright 2007-2008 Narva Muusikakool.