EST RU
Tunniplaan 2018/19 (Karja 3)
Õpetaja Klass Päevad
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev
J. Medkova
solfedžo,
muusikalugu
103 14.00-19.45 14.00-19.45   14.20-19.00 14.20-19.45  
Y. Smirnova
tšello, kitarr
104 15.00-19.45 14.45-19.45 15.00-19.45 14.15-18.45 09.15-14.15  
O. Tsvetkov
tšello, kitarr
105 14.45-20.25 14.45-20.35 14.45-19.15 14.45-19.35    
T. Šmonina
klaver
108 11.45-19.00 13.45-19.00   13.45-19.25 13.30-18.30  
T. Nikonova
klaver
111 12.30-18.25 12.30-18.25 12.30-18.45 13.00-17.35    
O.Mustonen
viiul
201   16.00-20.30       10.00-12.15
V.Alijeva
klaver
203   14.15-18.05     14.15-17.30  
L. Juzvik
akordion, kitarr
204 14.50-20.10 14.15-19.10

15.50-17.00 19.30-19.15

13.00-19.30 15.00-18.00  
309     17.00-18.30      
L. Tšumakova
akordion
205 14.30-18.40 15.00-18.35 15.30-19.35 15.10-19.00 14.45-18.35  
I. Meštšerjakova
akordion
206 14.00-19.45  

13.15-17.00 18.30-19.40

 

   
309     17.00-18.30    
J. Juzvik
vokaal
207 14.45-20.00 14.15-20.15       10.45-11.30
G. Dotsenko
klaver
209 13.45-19.45 14.00-19.00 14.15-16.30 14.00-19.00 14.00-19.30  
I.Vorobjova
klaver, muusikalugu
202

17.15-18.00

15.30-17.00

 

17.15-18.00

15.30-17.00

 
405 15.30-16.15

 

14.30-17.30

 

   
T. Tarassenko
klaver
213 14.45-19.00 15.30-19.45   15.30-19.00 14.00-19.00  
O.Sergejeva
klaver
216

14.45-20.00

14.45-17.00 18.30-19.35

14.45-19.35

 

14.45-18.30

 
309  

17.00-18.30

 

 

   
N.Fjodorova
klaver
217 13.15-19.45 13.15-18.15   14.00-19.45 13.15-19.00  
T.Sazonova
klaver
302 13.45-18.55 13.45-18.10   14.00-18.45 14.00-19.45  
T.Gontšarova
klaver
110 14.30-19.00     14.30-19.00    
J. Nikitina
klaver
218 14.00-19.45 14.00-19.45 14.00-17.00 14.00-19.45    
A. Tsvetkova
klaver,
kontsertmeister
303 15.00-18.00 16.30-17.00  

16.00-18.45

   
318   17.00-19.15 14.30-18.30      
J. Sergejev
kitarr
304   13.15-19.15 14.00-19.15   16.15-20.00 10.00-14.30
O.Gedvil
klaver,
kontsertmeister
305 12.30-19.45 14.30-16.45 14.30-16.45 19.00-19.55

14.45-17.00

14.00-20.30  
407   16.45-18.15 16.45-18.15      
I. Ivashchenko
kontsertmeister,
üldklaver
306 14.45-17.30 18.20-18.45 15.30-17.30   15.00-16.30 16.00-17.30  
405 17.30-18.15    

17.30-18.15

   
319   14.00-15.30 18.35-19.45   13.30-14.15 14.00-15.35 17.30-17.50  
411

 

18.15-18.35

 

14.20-15.00 16.30-17.15

   
J.Laknovskaja
kitarr
307 14.00-20.15 14.45-20.15 17.30-20.00 14.00-20.15 14.00-20.15  
L. Smirnova
klaver
308 14.30-18.15 15.15-18.55   15.15-18.00 14.15-17.40  
I. Jakovleva
klaver
310 14.45-19.45 13.45-18.10 15.30-18.30 14.30-17.10 14.00-18.00  
L. Jarovaja
klaver
311   13.15-30.30 13.15-19.45   13.15-19.45 09.00-13.15
N. Letšitskaja
klaver, üldklaver
312   14.30-20.00     13.45-20.00  
J. Tšernikova
klaver
313 14.00-19.22 14.00-19.22 14.00-19.00 14.00-19.00 14.00-19.00  
L. Homjakova
klaver
314   14.00-20.30 14.00-19.45   14.00-20.30 09.00-15.30
Т. Sokolova
klaver
315 13.15-18.15 13.15-18.00 14.00-18.45 13.15-17.30    
J. Tšurakova
klaver
316 13.45-18.30 13.45-18.25 13.45-18.30 13.45-18.25    
S. Voronova
viiul
317 09.00-12.00 15.00-17.15 13.15-19.15 14.00-18.00 13.15-19.00    
I. Kossova
viiul
318   12.35-19.45 13.45-19.15 12.35-18.30   08.30-13.45
L.Matvejeva
flööt
319   14.00-20.00   14.00-19.00 14.00-19.45 09.15-14.30
G.Rait
solfedžo
401 14.45-19.25 15.30-19.00   14.45-19.25 15.30-19.45  
J.Jurkevitš
solfedžo
402 14.45-19.45 15.30-19.45 15.30-19.45 14.45-19.00 15.30-19.00  
N. Rodionova
muusikalugu,
üldklaver
406 17.30-20.30 18.15-19.00     15.30-19.00  
N. Podolskaja
koor
407   14.45-18.15 15.30-18.15 14.45-18.15    
B.Paršin
saksofon
409 10.30-11.15 11.15-12.00 14.00-18.45 14.45-18.45 16.00-18.10

10.30-11.15 11.15-12.00 14.00-18.45

14.45-18.45  
J.Kolbanov
puhkpillid
410 15.30-18.30 14.00-16.45   14.00-16.45 15.30-17.15 19.00-19.45  
I.Ten
trompet
410 14.00-17.50 14.45-19.30 14.15-19.30 14.00-17.30 14.45-19.30  
V. Dmitriev
flööt, löökpillid
411 12.20-18.45 14.45-19.05 14.05-16.30 13.30-17.15    
V.Stepanov
löökpillid
412     15.15-18.15 15.45-17.45 15.00-18.45 10.45-13.10
O.Smirnova
klaver
413 15.00-17.15 15.00-17.15      
I.Galimova
kitarr
301 15.30-19.15 15.30-20.00 15.15-19.45 16.00-19.45 15.00-18.30  

 

VANEMATELE

Õpilaste vastuvõtukord:
Vastuvõtmise, huvikoolist väljaarvamise ja huvikooli lõpetamise tingimused ja kord

Blanketid:
Avaldus
Muusikakooli lõputunnistus
Hinneteleht
Teenustasu enammakse/vigase makse tagastamise taotlus
Taotlus teenustasu ümberkandmisele teisele viitenumbrile

Õppetasu:
Õppetasu

Tunniplaan:
Eriala õpetajate tunniplaanid
Teoreetiliste ainete tunniplaan

Copyright 2007-2008 Narva Muusikakool.